Neler yeni

Mehmet Ali Erbil'den dikkat çeken aşk itirafları!

Mehmet Ali Erbil, Beyaz TV' de yayınlanan "Söylemezsem Olmaz" programına telefonla bağlandı. Aşk hayatından bahseden sanatçı, Emel Sayın ile birliktelik yaşadığını ilk kez açıkladı.

SERENAY CEVABI

"Genç kuşaktan Serenay Sarıkaya'yı beğeniyorum" sözleriyle gündeme gelen şovmen, "Serenay sana mesaj atsa onunla konuşur musun?" sorusuna, "Piyasada benden önce adı çok geçmiş kişilerle birlikte olmadım, onları kınadığım anlamına gelmesin" cevabını verdi.

Bugüne kadar beş kez nikah masasına oturan Mehmet Ali Erbil, daha önce hiç magazin gündemine gelmeyen bir aşkını da itiraf etti.

"NEDEN AYRILDIĞIMIZI AÇIKLAYAMAM"

"Çok sevdiğim hala görüştüğüm, her zaman benim yanımda olan iyiliğimde kötülüğümde çok önemli bir dostum. Emel Sayın'la üç ay kadar beraberdim. Emel Sayın hastane sürecinde beni hiç yalnız bırakmadı..."

"Hiç kaybetmediğim, birlikte yaşadığım dostum ama neden ayrıldığımızı açıklayamam. 'Aşkım Aşkım' dizisinden çok önce olan bir ilişkiydi."

Mehmet Ali Erbil ve Emel Sayın, 2001-2002 yıllarında 'Aşkım Aşkım' dizisinde başrolü paylaşmıştı. Komedi türündeki dizi, dönemin sevilen yapımları arasında yerini almıştı.

"GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTTÜREBİLİRİM"

Geçtiğimiz hafta "Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa" programına konuk olan Mehmet Ali Erbil, canlı yayında dikkat çeken bir açıklamaya daha imza atmıştı.

"Belki göğüslerimi küçülttürebilirim" diyen şovmen, "Var öyle operasyonlar, erkekler de yaptırıyor" yorumuna, "Var, belki yaptıracağım ama korkuyorum" karşılığını verdi.

Bu sözlere şaşıran sunucu Müge Dağıstanlı'nın "Ciddi misin? Ne gerek var?" sözleri üzerine Erbil, "Evet. Çok rahatsız ediyor beni" ifadelerini kullanmıştı.

Ünlü oyuncu, "Şaka değil yani" sorusunu ise göğüslerini tutarak, "Düşünüyorum daha. Doktor, 'bakarız, ameliyatsız yaparız' dedi. Baksana ama ya böyle!" şeklinde konuşmuştu.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/mehmet-ali-erbilden-dikkat-ceken-ask-itiraflari-28465
 
Üst