Neler yeni

Ekrem İmamoğlu'ndan Bahçeli'ye yanıt!

"Beni ne kadar seviyormuş Bahçeli. Sürekli benim yaptıklarımı takip ediyor demek ki." dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, partisinin grup toplantısında kendisinin gezilerini hedef alan ve "Görev sahası İstanbul'la sınırlı olan bu belediye başkanı nereye varmak istemektedir? Yunanistan ziyaretine neden ihtiyaç duymuştur? Birbirine güvenmeyen bir ittifaka bu millet güvenir mi?" diyen Bahçeli'ye yanıt verdi.

Cumhuriyet'ten İrem Yavuz'un haberine göre NKolay İstanbul Maratonu’nun basın toplantısında konuşan İmamoğlu “Söylediklerinden şimdi haberim oldu. Beni ne kadar seviyormuş Bahçeli. Sürekli benim yaptıklarımı takip ediyor demek ki” dedi.

Devlet Bahçeli ne demişti?

Partisinin grup toplantısında konuşan MHP lideri Devlet Bahçeli'nin hedefinde İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun gezileri vardı. "CHP Genel Başkanı bürokratlara değil İBB Başkanı'na kafa yormalıdır" diyerek Kılıçdaroğlu'na seslenen Bahçeli, "Gözümüzden kaçtığı sanılmasın sipariş bir plan senaryo devrededir. Görev sahası İstanbul'la sınırlı bu belediye başkanının il il, ilçe ilçe gezmekteki amacı nedir? Varmak istediği yer neresidir, neyin hazırlığı içindedir" dedi.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/ekrem-imamoglundan-bahceliye-yanit-30207
 
Üst