Neler yeni

CHP'li Özgür Karabat, Malatya Tanıtım Günlerine Katıldı

chp-li-ozgur-karabat-malatya-tanitim-gunlerine-katildi.jpg

CHP İstanbul Milletvekili ve PM üyesi Özgür Karabat açılışında hazır bulunamadığı Malatya Konfederasyonu (MAKON) ve Malatya Sivil Toplum Örgütleri Birliği (MASTÖB) tarafından bu yıl 4’üncüsü düzenlenen “Arslantepe’den Yenikapı’ya” temalı Malatya Tanıtım Günlerine bir gün sonra katıldı.

Bir 6 kişi, ayakta duran insanlar ve şunu diyen bir yazı 'ÖZNUR KABLO YENİ MALATYASPOR MALATY AT' görseli olabilir

Malatya Tanıtım Günleri kapsamında etkinlik alanında İstanbul’da yaşayan Malatyalılara ve etkinliğe katılan misafirlere Malatya’da yapılan, devam eden ve yapılacak olan projelerin tanıtıldığı Malatya Büyükşehir Belediyesi, İlçe Belediyeleri, Kurum ve Kuruluşların stantlarını gezen CHP İstanbul Milletvekili ve PM üyesi Özgür Karabat “Dördüncüsü düzenlenen Malatya Günleri etkinliklerinin gerçekleştirilmesinde emeği geçen Malatya Federasyonu (MAKON) yönetimi ve üyelerine teşekkür ediyorum.

Bir 5 kişi, ayakta duran insanlar, oturan insanlar ve iç mekan görseli olabilir

CHP İstanbul Milletvekili ve PM üyesi Özgür Karabat sosyal medya hesabından yayımladığı mesajında, “İstanbul Yenikapı’da düzenlenen Malatya Tanıtım günleri etkinliğine İl Başkan Yardımcımız Nurettin Aydın, İBB ve Fatih Belediyesi Meclis Üyemiz Kazım Özşahin ve eşim Dilek Karabat ile birlikte katıldık." ifadesini kullandı.

İstanbul Yenikapı etkinlik alanında 24 Ekim tarihine kadar sürecek olan Malatya Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Malatya’nın tarihi ve kültürü başta olmak üzere turistik ve doğal güzellikleri, yöresel yemekleri ve birçok ürünü misafirlere tanıtılacak.

Bir 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan görseli olabilir

Kaynak : https://www.cumhurhaber.com/chp-li-ozgur-karabat-malatya-tanitim-gunlerine-katildi/31735/