Cem Yılmaz, Erşan Kuneri galası için kırmızı halıda

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazıp yönettiği, Netflix'in yeni dizisi 'Erşan Kuneri'nin galası önceki akşam gerçekleştirildi. Gecede merakla beklenen 'Erşan Kuneri'nin başrol oyuncuları; Zafer Algöz, Ezgi Mola, Çağlar Çorumlu, Uraz Kaygılaroğlu, Merve Dizdar, Nilperi Şahinkaya ve Bülent Şakrak tam kadro yer aldı.

BABASIYLA KIRMIZI HALIDA

Yılmaz'ı kırmızı halıda Ahu Yağtu ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal de yalnız bırakmadı. 9 yaşındaki Kemal, babasıyla objektif karşısına geçti. Ünlü komedyenin heyecanına ortak olan Kemal'in neşeli halleri de dikkatlerden kaçmadı.

3437212_b069edb9cdecaa96100d027d164e455e_640x640.jpg


"HER BÖLÜMDE BAŞKA TÜR BİR FİLM VARDI"

AA'nın haberine göre; Ayrıca dizinin ilk bölümünün gösterimi öncesi basın mensuplarına açıklamada bulunan Cem Yılmaz, çekim sürecinin çok güzel geçtiğini belirterek, "Her bölümde başka tür bir film vardı. O türlerden, daha çekmediğimiz bir sürü var. Eğer ikinci sezonu yaparsak bambaşka filmler çekeriz." dedi.

3437212_ef2d83bc0355b434bb55ae15bd11ed6e_640x640.jpg


"EKİBİMİZ ÇOK SAĞLAM"

Yılmaz, eğlenceli bir iş yapmayı hedeflediklerinin altını çizerek, şunları kaydetti:

"Yani (izleyicilerin) bu macerayı, bir hafta sonu arkadaş grubuyla izleyip de hoşça vakit geçirmesini istiyoruz. Hepimizin fikri bu... Çekimlere başlamadan 6 ay öncesinde hep üzerine konuşarak vakit geçirdik. Ekibimiz çok sağlam, çok tecrübeli... Dolayısıyla beni de yalnızca oynuyormuşum gibi rahat ettiren bir ekibimiz var. Dolayısıyla hem prodüksiyonda, kamera arkasında emeği geçen bütün arkadaşlarımıza da buradan teşekkür ediyorum."

3437212_ffe45c48736166e1af14d542a795e8c1_640x640.jpg


"GÜZEL BİR SERÜVENİ BAŞARIYLA TAMAMLADIK"

Oyuncu Zafer Algöz de projenin önce sinema filmi olarak düşünüldüğünü ifade ederek, "İçindeki hikayelerin bazılarını, budamaya ve atmaya kıyamadığımız için daha geniş bir konsept olsun dedik. Yaklaşık 5-6 saatlik hepsi birbirinden bağımsız, farklı hikayelerden oluşan çok güzel bir serüveni başarıyla tamamladığımıza inanıyorum. Hepsi birbirinden çok kıymetli oyuncu arkadaşlarımız var. Zaten izleyenler de görecek ki herkes kendi dışında, başka başka insanlara da hayat verdi." ifadelerini kullandı.

Çok eğlenceli ve güzel bir işe imza attıklarını düşündüğünü söyleyen Algöz, yıllar sonra da keyifle izlenecek bir yapım olduğunu dile getirdi.

"ÇOK ŞEY ÖĞRENDİM"

Oyuncu Merve Dizdar ise sette çok güzel bir yaz geçirdiğini belirterek, "Öncelikle Cem'e ve sonra tüm ekibe çok teşekkür ediyorum. Çok şey öğrendim, çok mutlu oldum. Yarın bu hissin seyircilere de geçeceğini düşünüyorum. İyi seyirler diliyorum şimdiden herkese." şeklinde konuştu.

Kaynak : https://www.muhalif.com.tr/haber/cem-yilmaz-ersan-kuneri-galasi-icin-kirmizi-halida-49900
 
Üst